Genel 20 EKİM 2011 / 08:45

Teknotel blog yayın hayatına başladı

Şirketlerin çalışanlarının katma değerlerini ortaya koyduğu, müşterileriyle daha yakından iletişim kurabildiği sayfalara bir örnek daha geldi. Teknotel Telekom’un uzman kadrosunun katkılarıyla içeriği oluşturulan blog yayına başladı.Teknotel’in uzman personelinin içeriğini oluşturduğu “Teknotel Blog”, telekomünikasyon teknoloji ve çözümlerine dair en güncel bilgileri takipçilerine sunuyor.

Kurumsal blog sayfasının yayına başlaması ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan Teknotel Genel Müdür Yardımcısı Duru Komaz, şirket bünyesinde iletişim ve bilgi teknolojilerine son derece hakim bir ekibin bloğun oluşumunda etkili olduğunu belirterek şunları kaydetti: “Bilginin paylaşıldıkça arttığı ilkesinden hareketle, teknik ekibimizin sahip olduğu birikimin, uygun bir platform üzerinden herkesle paylaşılmasının yararlı olacağını düşündük ve Teknotel Blog’u açtık. Blogda paylaştığımız içerik ve videolarla sektörü bilgilendirmeyi, müşterilerimizin BT yetkilileri de dahil olmak üzere tüm takipçilerimize yeni bir vizyon sunmayı, yeni teknoloji ve çözümleri görsel içerik desteği ile tanıtmayı amaçlıyoruz.”

Teknotel Blog’da “Nedir?” başlığı altında bulut bilişim, sanallaştırma, hosted exchange gibi güncel, dikkat çekici konulara değiniliyor. Bloga http://blog.teknotel.com adresinden ulaşılabiliyor.
ETİKETLER : teknotel teknotel telekom