Genel 21 EKİM 2009 / 07:06

Teknosa'ya yurtdışından ödül geldi

Teknosa, Asya-Pasifik Perakendeciler Federasyonu FAPRA tarafından "Yılın Zincir Mağazası" seçildi.

Teknosa, Asya-Pasifik Perakendeciler Federasyonu FAPRA tarafından "Yılın Zincir Mağazası" seçildi.


Her yıl düzenlenen ve büyük bir çekişmeye sahne olan Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği Ödülleri'nde bu yıl dört dalda ödül alan Teknosa, bu başarının ardından AMPD'nin üyesi olduğu Asya-Pasifik Perakendeciler Federasyonu (FAPRA) ödüllerine aday gösterilmişti. Teknosa FAPRA Ödüllerinde, Avusturalya'dan Çin'e, Japonya'dan Malezya'ya kadar uzanan bölgede birçok global şirket ile girdiği mücadelede "Yılın Zincir Mağazası" seçildi.

Teknosa'nın bu ödülü almasında bugüne kadar Türkiye'de göstermiş olduğu yenilikçi mağazacılık anlayışı, mağaza kalitesinde sağlamış olduğu standartlar, ürün portföyü ve tüketiciye sunduğu hizmetler etkili oldu. Kore'deki ödül törenine katılan Teknosa Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadircan Erkıralp yaptığı konuşmada; "Bu ödül, Teknosa'nın geldiği noktanın bir yansıması. Biz Türkiye'nin markasıyız ama dünya devleri ile yarışıyoruz. Başarımızın temelinde bilimsel teknoloji perakendeciliğini yenilikçi mağazacılık anlayışıyla bütünleştirmek yatıyor. Aynı standartları bulunduğumuz her noktaya taşıyoruz" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun