Genel 05 NİSAN 2010 / 10:33

Teknolojide pembeden vazgeçemeyenler buyursun

DataStar, PQI H550 model taşınabilir disklerin pembe rengini satışa sundu.

DataStar, PQI H550 model taşınabilir disklerin pembe rengini satışa sundu.


Hem verilerinizi yedeklemenize, hem de yanınızda taşımanıza olanak sağlayan taşınabilir sabit diskler, sadece küçük boyutlarıyla cepte bile taşınabilir ürünler olmakla kalmayıp, şık tasarımlarıyla da birer aksesuara dönüştü.

Bu doğrultuda PQI ürünlerinin Türkiye dağıtıcısı olan DataStar, taşınabilir disklerde farklı renk arayanlara çözüm sunmaya devam ediyor. Şirket son olarak PQI H550 model taşınabilir disklerin pembe renkli olanlarının da satışına başladı. Parlak siyahın yanı sıra parlak beyaz kasalı olan modelleri de bulunan PQI H550'nin pembe renkli modeli 320 ve 500 GB olarak iki kapasite seçeneğiyle sunuluyor. Tek tuş ile otomatik yedekleme özelliği bulunan ürünün USB Turbo özelliği sayesinde veri kaydetme hızı yüzde 53 daha fazla. 2.5 inç sabit disk içeren ürün, paketiyle birlikte gelen kadife taşıma çantasıyla her yere rahat ve güvenli biçimde taşınabiliyor.

PQI H550 pembe renkli taşınabilir diskin 320 GB olan modeli 75 dolar, 500 GB olan modeli ise 109 dolar fiyatla satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun