Genel 10 EKİM 2010 / 12:32

Teknoloji şovu Tecpro standında

Görüntüleme, grafik baskı ve barkod otomasyon sistemleri fuara taşındı.

Görüntüleme, grafik baskı ve barkod otomasyon sistemleri fuara taşındı.


Tecpro, bu yıl CeBIT Bilişim Eurasia'ya iş kolları olan görüntüleme sistemleri, grafik baskı sistemleri ve barkod otomasyon sistemlerindeki ürün yelpazesini ve bu ürünlerle ilgili çözümlerini uygulamalı olarak sergiliyor. Tecpro bu ürün gruplarının her birinde bir biriyle sinerji yaratacak, bir projeyi bütünüyle tamamlayacak donanımları ürün yelpazesinde bulunduruyor.

Şirket, fuar'da son iki yıldır üzerine yatırım yaptığı eğitim teknolojileri alanındaki ürünlerinden oluşan, bir sınıf kavramı oluşturarak, ürünleri çalışır durumda ziyaretçilere sunuyor. Bu alanda ziyaretçiler mevcut emaye tahtanın e-beam cihazı ile etkileşimli hale getirilmesinden tutun, hiç bir ek cihaz gerektirmeden direk parmağınızla yazı yazabildiğiniz, işlem yapabildiğiniz dokunmatik akıllı tahtalara kadar birçok çözümü aynı anda görebilecek.

İçerik paketi ücretsiz veriliyor

Ayrıca Elmo doküman kameraları ile okul öncesi ve sonrası el becerisi gelişimine yönelik teknik derslik ve dijital laboratuarlar çözümleri, akıllı sınıf kavramında yer alması gereken elektronik cevaplama, uzaktan erişim gibi bütünlüğü sağlayıcı unsurlarda Tecpro'nun eğitim teknolojileri ürün yelpazesinde bulunuyor. Tecprotein içerik paketi ise bu ürünlerle ücretsiz veriliyor.

Tecpro, Görüntüleme sistemlerinde Epson sunu cihazları ile sağladığı uzmanlığı, çözüme dayalı ürün yelpazesine Panasonic Plazma ekranları da katarak pekiştirmiş oldu. Bu alanda iş ortaklarına artık sadece sunu cihazları çözümleri değil, yüksek aydınlığa sahip ortamlarda tek parça görüntüleme olanağı sağlayan iç ve dış mekân uygulamaları yapabilecekleri alternatifte sağlamış oluyor.

Grafik baskı sistemlerinde ise Epson'un Pro serisi yazıcılarının ülkemizdeki tek temsilcisi olan Tecpro, bu alanda kaliteli baskıya önem veren uzmanlara geniş bir sektörel ürün gamı sunuyor.

Tecpro ürünlerini 2.salon D21 nolu stantda ziyaretçilerle buluşturuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun