Genel 02 MAYIS 2012 / 17:37

Teknoloji sorunlarını melekler çözecek

Ünite Bilgi Teknolojileri bireysel kullanıcılar ve KOBİ’lerin teknoloji sorunlarına çare olmak için uzaktan destek hizmet paketi Teknomelek'i kullanıma sundu. “Teknoloji Sorunsa Çözüm Burada” sloganıyla hayata geçirilen paket, karşılaşılan her türlü teknolojik sorunu, anında, internet üzerinden güvenli bağlantı veya çağrı merkezi aracılığıyla, fiziksel olarak kullanıcının yanında olmaksızın çözümler sunuyor.

Uzun yıllar Turkcell, Superonline, Digiturk, Global Bilgi, Eczacıbaşı Holding gibi kurumsal şirketlere vermiş olduğu BT yönetim desteğini artık Teknomelek aracılığıyla bireysel kullanıcılara ve KOBİ’lere de sunacak olan Unite BT, teknolojiyi kullanırken karşılaşılan her türlü sorunun çözümünde, en hızlı, en kolay ve ekonomik yöntemleri kullanıcılara sunacak.

Konuyla ilgili konuşan Unite BT CEO’su Malkoç Süalp, yeni projenin sektörün dinamik ve ihtiyaçlarıyla şekillendiğini söyledi. Süalp, BTK’ya göre, 2023 yılında Türkiye'nin iletişim alt ve üstyapısı, Ar-Ge, yenilikçilik ve küresel ekonomide rekabet edebilirlik açısından dünyanın lider ülkeleri arasında yer alacağını belirtti. Son 5 senede Uzaktan Yönetim Hizmeti ile çözülebilen problem oranı İSE yüzde 95’e çıktığını ifade eden Süalp, şirketin hareket noktasının n olduğunu dile getirdi.

Kullanıcılar Teknomelek ile sorunlarını bir tık ile çözebilmenin yanı sıra, telefonda beklemeden anında canlı bağlantıyla şirketin BT uzmanları tarafından çözebilecekler. Teknomelek hizmet paketine, aylık ve yıllık abonelik yöntemiyle ulaşılabiliyor.

Daha fazla bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun