Genel 21 AĞUSTOS 2009 / 12:25

Tek üründe çok işlev

OKI, MB200 Serisi'ni Türkiye'de satışa sundu.

OKI, MB200 Serisi'ni Türkiye'de satışa sundu.


OKI'nin Türkiye'de satışa sunduğu MB200 Serisi A4 mono (siyah-beyaz) ürünleri, yüksek baskı hızı ve toner kapasitesinin yanı sıra tasarruflu kullanım olanaklarıyla KOBİ'lerin baskı, tarama ve fotokopi ihtiyaçları tek noktadan karşılıyor. Küçük bir ofisin ya da ev ofis çalışan profesyonellerin baskı, tarama ve fotokopi ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanan MB200 Serisi, OKI’nin geçtiğimiz dönemde pazara sunulan çok fonksiyonlu B2500 serisi ürünlerinin bir üst versiyonu olarak geliştirildi.

OKI MB200 serisinde, dakikada 20 sayfa siyah-beyaz baskı yapma ve fotokopi çekme, tarama yapma, işlenen dökümanları arşivlemenin yanı sıra bilgisayara ihtiyaç olmaksızın USB üzerinden baskı ve tarama yapma özellikleri bulunuyor. Seride yer alan MB280 modelinde baskı, fotokopi, tarama özeliklerine ek olarak faks; MB290 modelinde ise ağ özellikleri bulunuyor.

Küçük tasarımlı seri, 3 yıl OKI Garantisi ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

www.oki.com.tr  

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun