Genel 10 ARALIK 2009 / 10:46

Tek kulaklıkta çoklu kullanım

Jabra GO 6400 ve Jabra PRO 9400 serileri; çoklu kullanım, sezgisel dokunmatik ekran ve birleşik iletişim özellikleri ile çağrı yönetimini kolaylaştırıyor.

Jabra GO 6400 ve Jabra PRO 9400 serileri; çoklu kullanım, sezgisel dokunmatik ekran ve birleşik iletişim özellikleri ile çağrı yönetimini kolaylaştırıyor.


GN Netcom, sektördeki ilk dokunmatik ekranlı kablosuz Bluetooth ve DECT kulaklıkları olan Jabra GO6400 ve Jabra PRO9400 adlı iki yeni ürün grubunu pazara sundu. Jabra GO6400 ve Jabra PRO9400 serileri, dokunmatik ekranları sayesinde kolaylıkla yönetilebilen kulaklıklar sunuyor.

Her iki seri de profesyonel ofis kulaklıklarının ses, alan ve kalite performansını mobil kulaklıkların esnekliğiyle birleştiriyor. Yeni ürünler tek bir kulaklığı farklı iletişim araçları ile kullanma kolaylığı sağlıyor. Her iki kulaklık çözümü de üçlü bağlantı ile masaüstü telefon, bilgisayar tabanlı VoIP ve cep telefonuna aynı anda bağlanabilme olanağı sunuyor. Bu sayede ofis içinde hareket özgürlüğüne kavuşan kullanıcıların iş verimliliği de artıyor.

Jabra GO6400 ve Jabra PRO9400 serileri cep telefonu, masaüstü telefon ve bilgisayar tabanlı VoIP cihazlara bağlanan kullanıcı dostu, sezgisel dokunmatik ekrana sahip ilk kablosuz kulaklıklar olma özelliğini taşıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun