Genel 29 EYLÜL 2010 / 14:33

TECPRO bu yıl da CeBIT Bilişim Eurasia'da

TECPRO, dünya markalarının son teknoloji ürünlerini ve çözümlerini ziyaretçileriyle buluşturacak.

TECPRO, dünya markalarının son teknoloji ürünlerini ve çözümlerini ziyaretçileriyle buluşturacak.


Tecpro, bu yıl Cebit Bilişim Eurasia Fuarı'nda iş kolları olan 'Görüntüleme Sistemleri', 'Grafik baskı sistemleri' ve 'Barkod Otomasyon sistemleri' ürün yelpazisini ve bu ürünlerle ilgili çözümlerini uygulamalı olarak sergileyecek. Tecpro bu ürün gruplarının her birinde bir biriyle sinerji yaratacak , bir projeyi bütünüyle tamamlayacak donanımları ürün yelpazesinde bulunduruyor.

Şirket, fuarda son iki yıldır üzerine yatırım yaptığı eğitim teknolojileri alanındaki ürünlerinden oluşan bir sınıf konsepti oluştururarak, ürünleri çalışır durumda ziyaretçilere sunuyor. Bu alanda ziyaretçiler mevcut emaye tahtanın e-beam cihazıyla etkileşimli hale getirilmesinden, hiçbir ek cihaz gerektirmeden direk parmağınızla yazı yazabildiğiniz, işlem yapabildiğiniz dokunmatik akıllı tahtalara kadar birçok çözümü aynı anda görebilecek.

Ayrıca Elmo doküman kameralarıyla, okul öncesi ve sonrası el becerisi gelişimine yönelik teknik derslik ve dijital laboratuarlar çözümleri, akıllı sınıf konseptinde yer alması gereken elektronik cevaplama, uzaktan erişim gibi bütünlüğü sağlayıcı unsurlar da Tecpro'nun eğitim teknolojileri ürün yelpazesinde bulunuyor. Tecprotein içerik paketi de bu ürünlerle ücretsiz veriliyor.

Tecpro, Görüntüleme sistemlerinde Epson projektörlerle sağladığı uzmanlığı, çözüme dayalı ürün yelpazesine Panasonic plazma ekranları da katarak pekiştirmiş oldu. Bu alanda iş ortaklarına artık sadece projektör çözümleri değil, yüksek aydınlığa sahip ortamlarda tek parça görüntüleme olanağı sağlayan iç ve dış mekan uygulamaları yapabilecekleri alternatif de sağlamış oluyor.

Barkod POS otomasyon sistemlerinde ise slip yazıcılarla başlayan ürün serisi dokunmatik monitörler, el terminalleri, barkod okuyucular ve son olarak restoran uygulamalarının vazgeçilmezi olan bütünleşik pc POS'lar sergilenecek.

Grafik baskı sistemlerinde Epson'un Pro serisi yazıcılarının ülkemizdeki tek temsilcisi olan Tecpro, bu alanda kaliteli baskıya önem veren uzmanlara geniş bir sektörel ürün gamı sunuyor.

Tecpro 6-10 Ekim tarihlerindeki Cebit Bilişim Fuarında 2.salon D21 nolu standa birçok yeni ürünü ve teknolojiyi ziyaretçilerle buluşturacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun