Genel 17 EKİM 2009 / 08:04

Technopc masaüstünde devrim yaptı

Technopc, NANO serisiyle masaüstü bilgisayarlarda en küçük boyutu kullanıcıların beğenisine sundu.

Technopc, NANO serisiyle masaüstü bilgisayarlarda en küçük boyutu kullanıcıların beğenisine sundu.


Technopc, günümüz profesyonel iş yaşamında masalarında birden fazla pc ile çalışma durumunda olanlar için en küçük masaüstü serisi olan NANO'yu kullanıcılarının hizmetine sundu. Küçük boyutlu masaüstü bilgisayarlara artan talebi karşılamak amacıyla geliştirilen NANO serisi, diğer masaüstü bilgisayarların bütün özelliklerini bünyesinde barındırırken 17cmx, 15cmx, 2cm'lik ebatlarıyla masalarda önemli bir yer kazandırıyor.

Yücel Elektronik, kendi üretimi tescilli PC markası Technopc'nin yeni ürün serisi NANO, İntel Atom 1,6GHz işlemcisi, 1GB belleği, 160GB Sabit Diski, 6 adet Usb çıkışı, 10/100/100 gigabite etherneti, ses ve mikrofon giriş/ çıkışlarıyla bir masaüstü bilgisayardan beklentileri karşılıyor.

Fansız soğutma sistemine sahip NANO pc'ler maksimum 40W'lık tüketimi ile enerji tasarrufu da sağlıyor. Technopc NANO serisi bilgisayarlar aparatlarıyla birlikte 599 $'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun