Genel 20 ŞUBAT 2009 / 08:20

TEB'den KOBİ’ler için yeni hizmet

TEB KOBİ Kulüp, bugün hizmete girdi.

TEB KOBİ Kulüp, bugün hizmete girdi.


Türk Ekonomi Bankası (TEB) gerçekleştirdiği basın toplantısıyla hayata geçirdiği TEB KOBİ Kulüp’ü duyurdu. TEB KOBİ Kulüp’e katılan işletmeler, programda yer alan markalardan yaptıkları satın almalarda yüzde 50’ye varan indirimler kazanıyor. Dolayısıyla, akaryakıt, GSM, kargo, ofis malzemesi, bilgisayar, bilişim, tanıtım, ulaşım, gıda, sağlık gibi pek çok alanda indirim olanağına sahip oluyorlar. Toplantının açılış konuşmasını yapan TEB Genel Müdürü Varol Civil, Türkiye ve dünya bankacılık sektörünün değişim sürecinde olduğunu belirterek; “Küresel bir kriz durumu söz konusu. Ama krizler biter. Sektörde esas hedef farklılaşmak ve büyümek. Diğer yandan yasal düzenlemeler ve regülasyonlar konusunda değişim yaşanıyor. Alternatif dağıtım kanalları önem kazanıyor. Bu gelişmeler bizi etkiliyor ve dolayısıyla yenileniyoruz” dedi. Farklılaşmanın ana ayaklarından birinin KOBİ bankacılığı olduğunu vurgulayan Civil, bu işletmelerin ihtiyaçlarına göre hizmetler geliştirdiklerinin altını çizdi. KOBİ bankacılığında öncü olduklarını ifade eden Civil, TEB KOBİ Akademi, TEB KOBİ Danışmanları, TEB KOBİ TV, TEB KOBİ Destek Hattı gibi hayata geçirdikleri hizmetler hakkında bilgi verdi. Küresel durgunluğa işaret eden Civil, “Dünyada ekonomik daralma söz konusu. Bu koşullar dolayısıyla işletmeler tasarruf yapma eğiliminde. TEB KOBİ Kulüp, şirketlerin tasarruf yapmaları için onlara destek oluyor” dedi. Programda şu anda 36 marka çözüm ortağı olarak yer alıyor. TEB KOBİ Kulüp’e TEB şubelerinden, www.tebkoikulup.com ve www.tebkobitv.com adreslerinin yanı sıra 4440667 numaralı telefondan başvuruda bulunabiliyor. TEB KOBİ Kulüp’e üye olmak için TEB müşterisi olmak yeterli. KOBİ’ler, TEB KOBİ Kulüp’e yıllık 200 TL ücret karşılığı ile üye olarak, program iş ortaklarından indirimli alışveriş yapmaya başlayabiliyor. Bu programa asil üye ve VIP üye olarak katılınabiliyor. İşlem hacmi düşük olan üyeler asil üye olarak programa başlıyor. Bu üyeler, TEB’le ticari ilişkilerini artırdıkça VIP üye olabiliyor. Böylece kazandıkları indirim oranları da artıyor.


Yakıttan sağlığa geniş marka ağı


KOBİ’ler, TEB KOBİ Kulüp’e üye olarak; Acıbadem Sağlık Grubu, Avea, Avis, Büro Time, Coface, Crea, Çözüm Noktası, Doğan Burda Dergi, Doruknet, D-Smart, Ersoylar Taşımacılık, Europcar, Google, Group Dent Diş Kliniği, Kompass, Kontuar Turizm, Lexmark, Logo, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama (Marathon, Maratem, Lotus), Matriks Data, Metro Turizm, Microsoft, Multinet, Mynet, Offıce 1 Superstore, Ofis Depo, Oki, Özel Bilgisayar, Petrol Ofisi, Sardunya Catering, Sixt rent a car, Sunexpress, Umur Form Basım, UPS, Xerox, Zurich Sigorta şirketlerinde farklı oranlarda indirimle ürün ve hizmet satın alabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun