Genel 25 MART 2009 / 16:00

TBV’nin yeni yönetim kurulu belirlendi

Türkiye Bilişim Vakfı’nın 15. Genel Kurul Toplantısı, Eczacıbaşı Holding‘de gerçekleştirildi ve yeni Yönetim Kurulu belirlendi.

Türkiye Bilişim Vakfı’nın 15. Genel Kurul Toplantısı, Eczacıbaşı Holding‘de gerçekleştirildi ve yeni Yönetim Kurulu belirlendi.


TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı Genel Kurul'da yaptığı konuşmada, ekonomik krizin şu an tüm sektör için çok sisli bir ortam yarattığını belirterek, “Bu durumda yolumuzu bulmak için bilişim ve inovasyonun çizgisinden ayrılmamamız gerekiyor” dedi. Bürokrasiye de reform çağırısı yapan Eczacıbaşı, “Ekonomi iyi giderken de kötü giderken de inovasyon geleceği hazırlamaktır. Rekabetçi olmaktır” diye konuştu.


TBV’nin yeni yönetimi şu isimlerden oluşuyor: Faruk Eczacıbaşı, Bülent Gönç, Kemal Cılız, Levent Hatay, Cengiz Ultav, Prof. Dr. Emre Harmancı, Ahmet Şefik Öngün, Mehmet Nalbantoğlu, Cemil Arıkan, Ruşen Yaykın, Vural Yılmaz, Ali Saydam, Mehmet Sezer, Prof. Dr. Eyüp İlyasoğlu, Çağatay Özdoğru, Prof. Dr. Selahattin Kuru, Fikret Üçcan, Çetin Uygun, Tayfun Uğur, Eray Yüksek, Erkan Akdemir , Agah Uğur, Ayşegül İldeniz, Turgut Gürsoy, Timuçin Pehlivanlı, Aytaç Biter, Turhan Menteş, Levent Şensezgin, Serdar Urçar, Mustafa Çağan, Tuğrul Tekbulut, Mehmet Sait Gözüm ve Cenk Bayrakdar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun