Genel 09 EKİM 2010 / 13:25

Tayvanlı şirketler iş ortakları arıyor

Fuarın İş Dünyası salonunda yer alan ülke stantlarından bir diğeri de Tayvan'a ait.

Fuarın İş Dünyası salonunda yer alan ülke stantlarından bir diğeri de Tayvan'a ait.


Fuarın İş Dünyası salonunda yer alan ülke stantlarından bir diğeri de Tayvan'a ait. Tayvanlı teknoloji şirketlerinin bulunduğu Taiwan External Trade standında şirketlerin kimileri ürünlerinin satışı için Türkiye'de dağıtıcı iş ortakları arıyor. Türkiye'nin pozitif ekonomi ortamından etkilendiklerini belirten bu şirketlerin bazıları ise fuara ilk kez katılıyor.

Fuara yönelik olumlu düşüncelerini paylaşan bu şirketler; yeni müşteriler, yeni ortaklar ve fırsatlar arıyor. Türkiye'yi gelecek vaat eden bir ülke olarak tanımlayan şirketlerin bir kısmı, özellikle 3G pazarına yönelik ürünler sunuyor. Stantta kar amacı gütmeyen ticari ateşelik konumunda olan şirketler de yer alıyor.

İstanbul'da da ofisi bulunan Tayvanlı şirketler burada Türk müşterileri ile yüz yüze görüşme imkanı da bulunuyor. İki ülke arasında ithalat-ihracat aktivitelerini hızlandırmak isteyen Tayvanlı şirketleri İş Dünyası Salonu C33 standında ziyaret etmek mümkün.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun