Genel 24 KASIM 2009 / 15:59

Tasit.com'a ortak geldi

eBay Almanya eski yöneticisi Ralph Werner ve melek yatırımcı Çağlar Erol, Türk asıllı Alman girişimci Birol Kabakoğlu'nun sıfır ve ikinci el taşıt sitesi Tasit.com'a ortak oldu.

eBay Almanya eski yöneticisi Ralph Werner ve melek yatırımcı Çağlar Erol, Türk asıllı Alman girişimci Birol Kabakoğlu'nun sıfır ve ikinci el taşıt sitesi Tasit.com'a ortak oldu.


Türk ve Avrupa internet dünyasının tanınmış yatırımcıları, online taşıt ilan sitelerinin geleceğine güvendikleri için Tasit.com'u desteklediklerini bildirdi.

2 yıl önce hayata geçirilen Tasit.com, tüm bireysel taşıt ilanlarının ücretsiz olarak yayınlanmasına olanak tanıyor. Sitenin kurucusu Birol Kabakoğlu, "Tasit.com olarak sıfır ve ikinci el otomobil piyasasında herkese yenilik sunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle kısa bir süre için servislerimizi tüm galeri sahiplerine yüzde 50 indirimle sunuyoruz." diye konuştu.

Sitenin ortaklarından Ralph Werner ise Almanya ve Çin'de büyük taşıt ilan sitelerinde yöneticilik yaptığı dönemde, sektörün başarısını gözlemlediğini belirtti ve "Türkiye gibi çok büyük bir internet kullanıcı kitlesinin bulunduğu bir ülkede Tasit.com'la ciddi bir başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum" dedi. Son dönemde internet alanında farklı başlıklarda yatırımlar gerçekleştiren Çağlar Erol da "Ülkemizde online listeleme siteleri konusunda hala yapılacak çok şey olduğunu düşünüyorum. Tasit.com da doğru tasarım ve servisle tüm kullanıcılar için en verimli servisi sunacak" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun