Genel 02 ARALIK 2008 / 15:09

Tam HD video konferans sistemi

Tesan ve Sony, İstanbul’da ortaklaşa düzenledikleri bir toplantı ile yeni Sony Video Konferans Sistemi’ni iş ortaklarına ve sektöre tanıttı.

Tesan ve Sony, İstanbul’da ortaklaşa düzenledikleri bir toplantı ile yeni Sony Video Konferans Sistemi’ni iş ortaklarına ve sektöre tanıttı.


Açılışını Tesan Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Erdoğan’ın yaptığı toplantıda, Sony yetkilileri tarafından ürün özellikleri katılımcılara aktarıldı. Endüstride Tam HD (1080p) konferans sistemi olma özelliğini taşıyan Sony PCS-XG80’in diğer video konferans sistemlerine göre öne çıkan farklı özellikleri arasında ise sunumları toplantı odaları dışında yapabilme olanağı sağlayan aydınlık ve karanlığa göre kontrast ayarlayabilme özelliği ve 6 noktalı çoklu bağlantı yapabilme olanağı bulunuyor. Cihaz ayrıca bellek çubuğu kullanımı olanağı, 2 mikrofon, RF uzaktan kumanda ve Türkçe dil desteği özellikleri ile de dikkat çekiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun