Genel 08 EKİM 2010 / 13:14

Takip, güvenlik ve plaka tanıma sistemleri Fideltus standında

Stantta güvenlik ve plaka tanıma sistemlerindeki gelişimin son örneği sergileniyor.

Stantta güvenlik ve plaka tanıma sistemlerindeki gelişimin son örneği sergileniyor.


Fideltus, 3. salonun girişinde hemen sağ tarafta yer alan standında Pergo Takip ve Güvenlik Sistemi, Platar Plaka Tanıma Sistemi, Tattile, Aperto WiMax ve Mobil DVR gibi ürün ve çözümleriyle boy gösteriyor. Fideltus’un sunduğu çözümlerden Pergo, takip edilmek istenilen şeylerin dünya üzerinde nerede olduğunun belirlenmesi, takip edilen şey ile izleme merkezi arasındaki haberleşmenin gerçekleştirilmesi, araç ve kişi güvenliğinin sağlanması için yeteneğe sahip takip ve güvenlik sistemi yazılım ve donanımlarını kapsıyor.

Pergo, 3 boyutlu ivme sensörü, dahili bluetooth desteği, asist-GPS desteği, yedek IP bağlantı desteği, fotoğraf ve ses transferi gibi özelliklere sahip. Pergo ve daha fazlası Fideltus standında.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun