Genel 16 NİSAN 2010 / 17:13

Tablet fırtınası Toshiba ile devam ediyor

Toshiba 2011 yılında çıkacak olan tableti hakkında bilgi verdi.

Toshiba 2011 yılında çıkacak olan tableti hakkında bilgi verdi.


2011 yılında piyasaya çıkacak olan Toshiba tabletle ilgili, Toshiba yetkililerinin Reuters'a verdiği bilgilere göre ilk çıkacak olan premium model, Windows 7'yi destekleyecek ve 10 inç ekrana sahip olacak. Üstelik bu model bir değil, iki ekrana sahip olacak. Android sürümlü ikinci model ise daha düşük bir fiyatla tüketici karşısına çıkacak. Bu modelde de hangi özelliklerin yer almasını istiyorsanız buna siz karar verebileceksiniz.

 

Netbooklar gibi hızla yaygınlaşacağına inanılan tabletler şimdiden bir "medya tüketim aracı" olarak değerlendiriliyor. Bu durumda da şirket, tablet satışlarının artmasının Toshiba'nın dizüstü bilgisayar piyasasına olumsuz yönde etki etmeyeceğini düşünüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun