Genel 12 NİSAN 2011 / 17:22

Symbian için 'Anna' güncellemesini yayınlandı

Nokia, Symbian işletim sitemine sahip 4 modeli için yeni bir güncelleme yayınladı.N8, E7, C7 ve C6-01 adlı Symbian işletim sistemine sahip telefonları için 'Anna' adlı bir güncelleme yayınlayan Nokia, güncellemeyle telefonlara kullanım kolaylığı sağlayan bazı özellikler ekledi.

Symbian^3 işletim sistemleri yüklü bu telefonlar güncellemeyle beraber; kaydırmalı anasayfa, yenilenmiş web tarayıcısı ve yönlendirme özelliğine sahip dokunmatik klavye özelliğine kavuşuyor.

Bunun dışında görsel anlamda değişime uğrayan ikonlar ve gelişmiş arama yapabilen Ovi haritaları da güncellemeyle gelenler arasında. Yeni piyasaya çıkacak olan X7 ve E6 cihazlar ise Anna güncellemesi yüklü olarak gelecek.

Ovi rakamlarını açıkladı

Nokia Ovi store’u geldiği noktaya dikkat çekmek için bazı rakamları da açıkladı. Verilen bilgiye göre, günde 5 milyon uygulama indirilen merkez şu anda 40 binden fazla uygulamayı barındırıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun