Genel 30 EYLÜL 2010 / 06:17

"Sürdürülebilir Şehirler" teması ile Siemens de CeBIT'te

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'na katılan Siemens standında pek çok konuyu ele almaya hazırlanıyor.

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'na katılan Siemens standında pek çok konuyu ele almaya hazırlanıyor.


CeBIT Bilişim Eurasia Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı'na bu sene "Sürdürülebilir Şehirler" teması ile Siemens de katılıyor. 6-10 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan CeBIT Bilişim Eurasia’da yer alacak Siemens’in standında Enerji, Sağlık, Ulaşım, Trafik, Su, Aydınlatma, Akıllı Binalar, Bilişim ve Güvenlik konuları ele alınacak.

Siemens’in standı Akıllı Yaşam Konseptleri Salonu’nda Hall 5, B-22’de ziyaret edilebilir. Ayrıca Siemens 7 Ekim Perşembe günü Ana Fuaye Zemin Kat Karadeniz Salonu'nda üç önemli sunumla seminer verecek.

Saat 14.00 - 15.00 arasında Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri Kamu Satış Yöneticisi Nuri Yıldırım, “Kent Yönetiminde Yeni Yaklaşımlar” konulu bir seminer verecek. Kent yönetiminde hizmet üreten kurumların e-devlet altlığıyla veri paylaşımı ve başta güvenlik olmak üzere etkin kent yönetimini masaya yatıran sunum bir saat sürecek.

Saat 15.00 - 16.00 arasında ise Siemens A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Ersoy, Siemens'in sürdürülebilir şehirler için sunduğu teknolojik ürünler ve hizmetleri anlatan “Sürdürülebilir Şehirler” konusunu ele alacak.

Son olarak ise “Sürdürülebilir Şehirler İçin Akıllı Şebekeler” konulu seminer saat 16.00 - 17.00 arasında Siemens Enerji Sektörü Enerji Otomasyonu Bölüm Yöneticisi Hasan Ali Pazar tarafından verilecek. Bu seminerde de Siemens’in sürdürülebilir şehirler için sunduğu protföyünü enerji otomasyonuyla nasıl bütünleştiği anlatılacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun