Genel 21 MAYIS 2010 / 10:13

SuperPlay ile film keyfi başlıyor

Superonline, 2 ay boyunca SuperPlay hizmeti ile üç yeni kanalda dünyaca ünlü filmleri HD kalitesinde sunacak.

Superonline, 2 ay boyunca SuperPlay hizmeti ile üç yeni kanalda dünyaca ünlü filmleri HD kalitesinde sunacak.


Superonline HD kalitesinden vazgeçmiyor ve internet üzerinden yayın yapan platformu SuperPlay'de sizi eğlenceye davet ediyor. Macera filmleri, eğlenceli animasyonlar, korku filmleri, Oscarlı filmler, ustalardan seçmeler ve "ölmeden önce mutlaka izlemeniz gereken 1001 film", Superplay'in üç yeni film kanalında HD kalitesinde, 24 saat kesintisiz ve 2 ay boyunca ücretsiz olarak bugünden itibaren izlenebilecek.

Superonline, SuperPlay ile FilmClub1'de macera, animasyon, korku ve Türk filmlerini; FilmClub2'de, kaçırılan filmlerin tekrarını, Club1001'de ise "Ölmeden önce mutlaka izlenmesi gereken filmler"i sinema tutkunlarıyla HD kalitesinde ve kesintisiz buluşturuyor.

SuperPlay nedir?

SuperPlay, Superonline'ın internet üzerinden yayın yapan platformu. SuperPlay, Türkiye'de Lig TV yayınının televizyon dışında canlı olarak ve HD kalitesinde internet üzerinden izlenebildiği bir uygulama olması nedeniyle kullanıcılardan hayli ilgi görüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun