Genel 01 MART 2010 / 14:39

Superonline iletişimde zinciri kuruyor

Superonline İletişim Merkezleri, Palladium ve Gürpınar'da ilk iki mağazasını açtı.

Superonline İletişim Merkezleri, Palladium ve Gürpınar'da ilk iki mağazasını açtı.


Superonline'ın "Superonline İletişim Merkezleri" (SİM), fiber internetin, deneyim alanında incelenebileceği bir teknoloji merkezi olarak hizmet verecek. Fiber internet danışmanlarının kullanıcıya yardımcı olacağı mağazalarda, Superonline'ın SuperPlay, SuperNumara gibi tüm ürün ve servislerinin satışı da yapılacak.

Merkez sayılarının 2010 yılsonuna kadar artacağını söyleyen Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, "2009 yılına damgasını vuran kriz döneminde yatırımlarımıza hız kesmeden devam ettik ve bir önceki seneye göre bütçemizi yüzde 50 artırarak 250 milyon TL'nin üzerinde yatırım yaptık. Böylece yılı, 10 bin kilometrelik fiber internet altyapısı ile kapattık. 2010 yılında BOTAŞ ihalesiyle başlayan yatırım sürecimizi mağazalarımızla sürdürüyoruz. Fiber İnternet'i tüm Türkiye'ye yaymak için altyapı çalışmalarımıza devam ederken, yenilikçi ürün ve servislerimizi de bundan böyle fiber deneyim merkezlerimizde müşterilerimize sunacağız" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun