Genel 28 TEMMUZ 2010 / 13:37

Sunumunuzu BlackBerry Presenter ile farklılaştırın

BlackBerry Presenter, BlackBerry’de yüklü olan PowerPoint sunumunu perdeye ya da monitöre aktarıyor.

BlackBerry Presenter, BlackBerry’de yüklü olan PowerPoint sunumunu perdeye ya da monitöre aktarıyor.


Vodafone “BlackBerry Presenter”ı profesyonellerin hizmetine sunuyor. BlackBerry Presenter, projeksiyon cihazına takıldıktan sonra Bluetooth yoluyla BlackBerry akıllı telefonlar ile irtibata geçiyor ve telefonda yüklü PowerPoint sunumu anında perdeye ya da monitöre aktarıyor. Cihaz kullanım kolaylığı ve avantajları ile dikkat çekiyor.

BlackBerry Presenter’ı projeksiyon cihazına ya da monitöre taktıktan sonra BlackBerry telefonunda “sunum” modu seçiliyor ve sunum başlıyor. BlackBerry Presenter’ı üstündeki tek düğmeden kapatmak veya yeni bir sunum için yeniden başlatmak mümkün.

Hafızası 100 sunum sayfasına ulaşabilen, 24 animasyonu destekleyebilen BlackBerry Presenter ile istendiği takdirde sunum sayfası geçişi için belli bir zaman ayarı yapılabiliyor. Böylece sunum kendi kendine akıyor.

Cihazın sunduğu “freeze” yani dondurma özelliği ile belirli bir sunum sayfası dondurulabiliyor. Onun arkasından daha ilerideki başka bir sayfa kullanılmak istendiği takdirde, sunumu yapan kişi telefonda istediği slaydı buluncaya kadar daha önce dondurulan sunum sayfası perdede kalıyor. Aranan sunum sayfası bulununca, “unfreeze” özelliği ile tekrar başlatılan sunum bu sayfadan devam ediyor.

Ayrıca sunumdaki sayfalara ilgili olarak alınan notlar da telefon üzerinde görülüyor. BlackBerry Presenter bütün Vodafone Cep Merkezlerinde KDV dahil 399 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun