Genel 08 EKİM 2010 / 15:17

Sunny uydu alıcılı LCD televizyonla fuarda

Sunny CeBIT Bilişim Eurasia'da yeni ürünlerini sergileyen şirketleri arasında yer alıyor.

Sunny CeBIT Bilişim Eurasia'da yeni ürünlerini sergileyen şirketleri arasında yer alıyor.


Atmaca Grubu şirketlerinden Sunny de, CeBIT Bilişim Eurasia'da yeni ürünlerini sergileyen şirketleri arasında yer alıyor. 7. salonda A23 no'lu standta yer alan Sunny, fuara özel entegre uydu alıcılı LCD televizyonunu tanıtıyor.

Sunny'nin "Entegre uydu alıcısı ve tek kumanda" sloganıyla tanıttığı Sunny Dual, uydu alıcısını televizyonda birleştiren yapısıyla ayrı bir uydu alıcısına gerek duymuyor ve tek kumanda ile hem LCD televizyon hem de uydu kontrolüne olanak tanıyor.

Şu an 32 inç olarak pazara sunulan Sunny Dual, USB ile kayıta da olanak sağlıyor. Sunny standında Sunny Dual'ın yanısıra Sunny'nin ürettiği dizüstü ve masaüstü bilgisayar modelleri hakkında da bilgi alınabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun