Genel 16 OCAK 2009 / 11:50

Sundance Film Festivali'nin hoparlörleri Klipsch'ten

Sundance bağımsız film festivalinin hoparlörlerini Klipsch markası sağlıyor.

Sundance bağımsız film festivalinin hoparlörlerini Klipsch markası sağlıyor.


Robert Redford’un öncülüğünde kurulan Sundance Enstitüsü’nün düzenlediği Sundance Film Festivali başladı. Festival bu yıl 15 - 25 Ocak tarihleri arasında Amerika’nın Utah eyaleti’nde Park City’de düzenleniyor. Müzik temalı film ve etkinliklerin yer alacağı, rock müzik efsanelerinin anılacağı festivalde, 60 yıllık hoparlör üreticisi olan Klipsch, Sundance'in üç büyük festival alanında dinamik ses sağlayıcısı olacak.


 


Dave Barnes, Sara Watkins, Gin Blossoms, Wynona, Damien Rice ve Goo Goo Dolls’dan John Rzeznik’in canlı performanslarını sergileyecekleri Sundance ASCAP Music Café alanında Klipsch’nin CA-800T, KI-215 ve KI-362 profesyonel hoparlörleriyle ortalık çınlayacak. Klipsch, ev sinema sistemlerine ve filmlere de ağırlık verecek. Şu an Kuzey ve Güney Amerika’daki sinema salonlarının neredeyse yarısı Klipsch hoparlör kullanıyor. Sundance Film Festival’ine vereceği desteğe ek olarak Klipsch, Explicit Events şirketi ile MTV Video Müzik Ödülleri, ESPY Ödülleri, Grammy ve Akademi Ödülleri gibi etkinliklerde de yer alacak.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun