Genel 07 EYLÜL 2010 / 10:06

Sudan çıkmış telefon: Samsung Aqua

Bir su birikintisini andıran telefon seri üretime geçerse çok konuşulacak.

Bir su birikintisini andıran telefon seri üretime geçerse çok konuşulacak.


Güney Koreli tasarımcı Bon Seop Ku, Samsung için çok farklı bir tasarım düşündü ve bu tasarıma suyu dahil etti. Samsung Aqua’yı, masaya dökülen suyu gözlemleyerek oluşturan Ku, bu ilerici tasarımla belli ki yeni nesil kullanıcıların ilgisini çekmeyi hedefliyor.

Sudan çıkmış görünümü ile tamamıyla saydam gövdeye sahip telefon, ilk bakışta bir telefon gibi değil de büyük bir su birikintisi gibi duruyor.

Saydam Samsung Aqua, grafik kullanıcı arayüzü ve AMOLED ekrana sahip olurken, likit bir bataryayla çalışıyor. Özellikleri hakkında bilinenler bunlarla sınırlı olsa da, gerçeğin sınırlarını zorlayan tasarımı dolayısıyla Samsung Aqua'nın çok konuşulacağı şüphesiz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun