Genel 15 OCAK 2009 / 15:00

Steve Jobs iznini uzattı

Apple CEO'su Steve Jobs sağlığı ile ilgili açıklamalarına bir yenisini ekledi.

Apple CEO'su Steve Jobs sağlığı ile ilgili açıklamalarına bir yenisini ekledi.


Steve Jobs tüm Apple çalışanlarına hitaben yazdığı mesajda şunları söyledi:


"Ekibe,


Geçen hafta Apple camiasıyla oldukça kişisel bir şey paylaştığım mektubumu hepinizin gördüğünden eminim. Maalesef, kişisel sağlığımla ilgili merak edilenler, sadece ben ve ailem için değil Apple için de şaşkınlık verici. Buna ek olarak, geçtiğimiz hafta boyunca sağlık sorunlarımın düşündüğümden çok daha karmaşık olduğunu öğrendim.


Sağlığımla ilgili bu odaktan kendimi uzaklaştırmak ve Apple’daki herkesin sıradışı ürünler üretmeye odaklanmasını sağlamak için, sağlık nedenli iznimi Haziran ayına kadar uzatmaya karar verdim.


Tim Cook’dan Apple’ın günlük işlemlerinden sorumlu olmasını rica ettim. Biliyorum ki o ve yönetim ekibinin tamamı çok iyi bir iş başaracak. Dışarda olduğum süre boyunca CEO olarak ben büyük stratejik kararlarda da yer almayı planlıyorum. Yönetim kurulumuz da bu planı tamamıyla destekliyor.


Sizleri bu yaz görmek için sabırsızlanıyorum. 


Steve"


 


Mesajın orijinaline http://www.apple.com/pr/library/2009/01/14advisory.html adresinden ulaşılabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun