Genel 23 HAZİRAN 2010 / 10:46

Steve Jobs''ın yüzü gülüyor

iPad satışları 80 günde 3 milyonu aştı.

iPad satışları 80 günde 3 milyonu aştı.


Apple, bazılarının çok sevdiği bazılarınınsa hiç sevmediği, elde ettiği satış ve gelir rakamlarıyla uçlarda bulunan bir şirket. Yaklaşık üç ay önce piyasaya çıkan iPad'le tablet bilgisayar piyasasına hızlı giren Apple, ürünün satış rakamlarını açıkladı.

iPad piyasaya çıktığı, Amerika'nın da içinde olduğu 10 ülkede, seksen günde 3 milyon adet satıldı. Haberle birlikte Apple'ın öne çıkan kurucularından Steve Jobs yeni gelişmelerden de tüketicileri haberdar ederek, "İnsanlar iPad'i seviyorlar ve günlük hayatlarının bir parçası haline getirdiler. Ürünümüzü daha çok insana ulaştırmak için yoğun şekilde çalışıyoruz. Önümüzdeki ay dokuz ülkede daha iPad satışlarına başlanacak" dedi.

iPad'in bu yılsonuna kadar 9 ile 11 milyon arasında satış rakamına ulaşması bekleniyor.

Bu arada bir iPad kullanıcısının Velcro isimli yapıştırıcıyla, iPad'i hayatında nasıl kullandığının anlatıldığı videoyu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun