Genel 16 AĞUSTOS 2010 / 13:11

Star Wars Blu-ray disklere geliyor

Georga Lucas, Star Wars’ın Blu-ray sürümünün 2011’de piyasada olacağını duyurdu.

Georga Lucas, Star Wars’ın Blu-ray sürümünün 2011’de piyasada olacağını duyurdu.


Uzun süredir Star Wars filmlerine yönelik sürdürülen söylentiler doğrulandı ve tüm Star Wars filmlerinin 2011 yılında Blu-ray formatında hayranlarıyla buluşacağı resmi olarak açıklandı.

George Lucas’ın yaptığı açıklamada, bu değişimle filmlerin en yüksek görüntü ve ses kalitesi ile birlikte geleceğinden bahsederken, filmlere bazı yeni özellikler eklendiğinin altını çizdi. Blu-ray sürümüne eklenen bu yeni özelliklerin yanında ayrıca belgesellere, sahne arkasında yaşanmış anlara, röportajlara, silinmiş Lucas arşivlerine rastlamak da mümkün olacak.

Star Wars heyecanını evde yaşamak isteyenler için gelecek bu yeni sürüm, 2011 sonbaharında Star Wars hayranları ile buluşacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun