Genel 04 EYLÜL 2009 / 07:03

Spekülasyonlar ürünü gölgede bıraktı

Nokia N900 Serisi'nin fotoğrafları, videoları ve özellikleri hakkında yapılan spekülasyonlar ürün piyasaya çıkmadan başladı.

Nokia N900 Serisi'nin fotoğrafları, videoları ve özellikleri hakkında yapılan spekülasyonlar ürün piyasaya çıkmadan başladı.


N900 hakkında çıkan söylentiler öyle fazlaydı ki telefonun resmi gösterimi beklenen ilgiyi uyandırmadı. Linux tabanlı telefon ARM Cortex-A8 işlemci sürümüne sahip. Aynı zamanda 1GB hafızası ve grafik iyileştirmesi için OpenGL ES 2.0 ile çoklu görevidestekliyor. Tüm bunların yanında HSPDA, WLAN, WVGA ekran, internet erişimi, IM ve QWERTY’e sahip telefonun 32gb’ lik hafıza kapasitesi, mikroSD kart yuvası yoluyla16gb ekleyerek yükseltilebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun