Genel 12 MAYIS 2010 / 06:33

Spectacolor'ın ilk ayağı gerçekleşti

Canon, Ankara'da bayileriyle iletişim kurdu ve yeni ürünlerini tanıttı.

Canon, Ankara'da bayileriyle iletişim kurdu ve yeni ürünlerini tanıttı.


Canon'un ürünlerini tanıtmak ve bayileri ile birebir iletişime geçmek için düzenlediği Spectacolor etkinliğinin ilk ayağı Ankara'da Devlet Konuk Evi'nde gerçekleştirildi.

Etkinlikte, dokümanların yazdırılması ve dijitalleştirilmesi konularında güvenliğin ön planda tutulması üzerinde duruldu. Çalışanların merkezi yazıcıları kendi kimlik kartları ile açarak güvenli bir şekilde baskı almalarının sağlandığı, bu sayede tüm belgelerin kişiye özel olduğu vurgulandı.

Spectacolor etkinliğinde öne çıkan cihazlardan biri, Canon imagerunner 25xx serisiydi. Bu yeni serideki cihazlar dakikada 45 sayfaya varan yüksek hız, daha yüksek kağıt kapasitesi ile gereksinimlere cevap veriyor. Cihazlar, kullanıcıların hızlı ve etkin bir şekilde renkli tarama yapabilmesine olanak sağlıyor. Canon'un i-Send fonksiyonunu kullanarak bir ağa, FTP klasörlerine ve e-posta adresleri dahil olmak üzere çeşitli yerlere gönderebilmelerini mümkün kılıyor. Aynı zamanda, e-posta aracılığıyla hızlı ve kolay paylaşım için yüksek kalitede sıkıştırılmış PDF dosyaları da yaratıyor.

Ayrıca etkinlikte imageRunner ADVANCE C5000/C7000/C9000, imagePROGRAF iPF6350 ve imagePROGRAF iPF8300/iPF6350/iPF6300 serileri de tanıtıldı.