Genel 16 ŞUBAT 2010 / 06:53

Söz akıllı şirketlerde

IFS ile IBM'in sponsorluğunda düzenlenen ve birincisi Bursa'da gerçekleştirilen "Akıllı Şirket" günleri devam ediyor.

IFS ile IBM'in sponsorluğunda düzenlenen ve birincisi Bursa'da gerçekleştirilen "Akıllı Şirket" günleri devam ediyor.


Küresel rekabet ortamında büyümeye odaklanan şirketlere iş uygulamalarıyla destek olan IFS ile IBM'in birlikte düzenlediği Akıllı Şirket Günleri'nin ikincisi İstanbul'da gerçekleştirilecek. 16 Mart 2010 tarihinde Swissotel'de düzenlenen etkinlikte, "Akıllı Şirketler"in DNA'sını belirleyen temel özellikler tartışılacak.

IFS Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ergin Öztürk'ün açılışını yapacağı Akıllı Şirketler Günü'nde IFS ve IBM yetkilileri ve uzmanları, yapacakları konuşmalarda başarılı şirketlerin stratejilerini ve çalışanlardan yönetime yenilikçiliğin kurum genelindeki rolünü değerlendirecek. Bu arada kişisel gelişim ve sosyal yaşam başarı konularında birçok popüler kitabın yazarı Mümin Sekman da "Her Şey Seninle Başlar" konulu bir seminerle etkinliğe katkıda bulunacak.

IFS Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ergin Öztürk, etkinliğe damgasını vuran "Akıllı Şirketler" hakkında şunları söyledi: "IFS 54 ülkede 3 bine yakın firma ile yakın çalıştığı için bazı gözlemler yapma fırsatımız oluyor. Aynı şartlara rağmen bazı işletmelerin diğer işletmelerden daha başarılı olmasının arka planında bazı temel gerçekler olduğunu fark ettik. Bu firmaların davranış şekillerini incelediğimizde iş süreçleri, insan ve sistem yaklaşımları, veriye dayalı karar verme, yalınlık, fikirlerin hayata geçirilmesi gibi konularda benzersiz yaklaşımları olduğunu gördük. Bu yaklaşım farklılıkları, rekabet ortamında firmalara çok önemli avantajlar sağlıyor. Bu alandaki gözlemlerimizi ve deneyimlerimizi Akıllı Şirketler Günü etkinliğimizde çeşitli sektörlere yön veren şirketlerimiz ile paylaşmayı ve bir ölçüde onların gerçek potansiyellerini ortaya koymalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun