Genel 08 ŞUBAT 2016 / 10:50

Soundcloud artık kişiye özel müzik listesi oluşturuyor

Müzikseverler için popüler bir platform olan Soundclound, kullanıcılarına yeni özelliğini duyurdu.

Çevrimiçi müzik platformu Spotify ve iTunes kullanıcılarına özel müzik listesi oluşturarak, yeni müzikler keşfetme imkânı sunuyordu. Soundcloud’dan gelen yeni haberlere göre,  Soundcloud’da kullanıcılarına sunduğu yeni özelliği ile kullanıcılarına yeni müzikler keşfetme imkânı sunacak.

Amatörden profesyonellere kadar içerisinde 100 milyonun üzerinde şarkı barındıran Soundcloud, mobil platformlar için eklediği “Şarkı İstasyonunu Başlat” (Start station) seçeneği ile kullanıcılarına özel oluşturduğu müzik listelerini sunacak. Uzun zamandır Soundcloud kullanıcılarının beklediği özellik, kullanıcılarının yeni müzikler keşfetmesine imkan sağlayacak.
 
ETİKETLER : Soundcloud Spotify iTunes
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun