Genel 09 EYLÜL 2010 / 07:57

Sosyal medyanın sihirli dünyasına adımınızı doğru atın

Kurumsal ve bireysel markanıza güç ve itibar kazandırmak için düzenlediğimiz webineri kaçırmayın.

Kurumsal ve bireysel markanıza güç ve itibar kazandırmak için düzenlediğimiz webineri kaçırmayın.


Duyuru: İlk webinerimiz sona ermiştir. İkinci webiner 28 Eylül Salı günü saat 10:30'da gerçekleştirilecektir. Her iki eğitime kayıt yaptıran ziyaretçilerimizin e-posta adreslerine gönderilen şifreleri ikinci webiner için de geçerlidir. Eğitime bağlanmak için http://www.btnet.com.tr/webiner adresini kullanabilirsiniz. Bunun yanında 27 Eylül akşamından itibaren BTnet.com.tr ana sayfasından webiner sayfasına yönlendirme sağlanacaktır.

Daha önce kayıt yaptırmadıysanız veya ikinci webinere ayrıca kayıt yaptırmak istiyorsanız detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Son dönemlerde bireylerin ve şirketlerin gözdesi olan sosyal medya, cazip olduğu kadar da kırılgan bir yapıya sahip.

Doğru atılan adımlar kişi ve kurumlara güç ve itibar kazandırırken, yanlış atılan bir adım telafisi imkansız zararlara neden oluyor.

Peki siz, kurumsal ve bireysel markanıza güç ve itibar kazandırmak için, sosyal medyada başarılı bir şekilde var olmanın püf noktalarını biliyor musunuz?

- Kendini geliştirmek istiyorsanız,- Zamanı iyi kullanmak istiyorsanız,- Hızla değişen dünyaya ayak uydurmak istiyorsanız,- Yenilenen çağın gerisinde kalmak istemiyorsanız,- Dünyaya farklı bir gözle bakmak istiyorsanız

BTnet.com.tr ve Eğitim Akademi işbirliğiyle düzenlenen "Sosyal Medyanın Sihirli Dünyası" webinerine katılın, sosyal medya iletişiminizi şansa bırakmayın!

Webseminer (Webiner) nedir?

Webseminer (Webiner), internet üzerinden canlı olarak yayınlanan ve bilgisayarınız üzerinden herhangi bir yerden bu seminerlere ulaşmanızı sağlayan uygulamalardır.

Web seminerler sayesinde konuşmacıları canlı olarak izleyebilir, sunumları aynen bir konferans salonunda gibi görebilir, söz hakkı alıp sorular sorabilirsiniz. Tüm bunları bilgisayarınızın başından kalkmadan yapabilirsiniz.

Tüm ihtiyacınız internet bağlantısı olan ve flash video oynatabilen bir bilgisayar.

Kimler katılmalı?

- Sosyal medya hakkında hiç fikrim yok, nereden başlamalıyım diyenler, - Kişisel markasına yatırım yapmak isteyenler,- Kurumsal markasını güçlendirmek isteyenler, - Kurumsal iletişim, İK, Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri, BT departmanları çalışanları.

Webinere katılım bedeli 30 TL'dir.

Katılım ücretini aşağıdaki banka hesap numarasına yatırarak dekont örneğini info@btnet.com.tr ve barisa@interpromedya.com.tr adreslerine gönderdiğinizde, webinere giriş yapabileceğiniz internet adresiyle birlikte isim ve şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Webinere giriş için ayrıca BTnet.com.tr ana sayfasından da yönlendirme sağlanacaktır. Webiner sunum altyapısı Semineryeri.com tarafından sağlanmaktadır.

Webiner hakkında daha detaylı bilgi almak için sorularınızı info@btnet.com.tr veya figene@interpromedya.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Banka Hesap Numaralarımız:İş Bankası TL Hesabı:           TR300006400000113930001902Garanti Bankası TL Hesabı:  TR970006200023600006297266

Webiner İçeriği

Sosyal Medyanın Sihirli Dünyası28 Eylül 2010 Salı / 10:30 - 12:00

• Sosyal reklam, markalı platformlar, sosyal ağlar• Türkiye ve dünyadan örnek uygulamalar • Neden bir blogumuz olmalı? Blog yazmak ve blog yazarlarıyla iletişim• Sosyal medya ve hukuk (Fikri ve Mülki Haklar)• Online itibar ve kriz yönetimi• E-pr, e-sosyal sorumluluk projeleri• Kurumsal sosyal medya kılavuzu- tekerleği yeniden keşfetmeyelim!• Sosyal medya çağında sonuç almak

Eğitmen: Anıl Altaş

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden 1998 yılında mezun oldu. Yüksek öğrenimini Londra Üniversitesi'nde Matematiksel Finans, Bilgi Teknolojileri ve Uygulamaları üzerine yaptı.

Finans, otomotiv, Perakende ve Bilgi Teknolojileri sektörlerinde, satış, pazarlama, marka yönetimi ve iletişim alanlarında 10 yılı aşkın profesyonel bir geçmişi bulunmaktadır.

Anıl Altaş, e-ticaret, online pazarlama, sosyal medya ve iş geliştirme konularındaki uzmanlığını bu alanda Türkiye'nin önemli internet şirketlerinde çalışarak da perçinlemiştir. Hizmet verdiği kurumlar arasında Tchibo Türkiye, Hepsiburada.com gibi kurumların internet operasyonları yer almaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Boğaziçi Dergisi'nde, Digitalage ve Mediacat dergilerinde internet, eticaret ve dijital pazarlama üzerine yazılar yazan Anıl Altaş'ın pek çok pazarlama blogunda yazıları yayınlanmaktadır.

Altaş'ın e- ticaretle ilgili yazdığı kitabı yayına hazırlanmaktadır.

Altaş halen kurumlara internet, e-ticaret ve dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti vermekte, paralel kariyer yaratmak veya kariyerine farklı bir yön vermek isteyen bireylere kariyer koçluğu ve kariyer danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun