Genel 01 EYLÜL 2010 / 14:21

Sony Reader ailesi baştan aşağı yenilendi

Sony Reader ailesi inceldi, hızlandı ve dokunmatik özelliğe kavuştu.

Sony Reader ailesi inceldi, hızlandı ve dokunmatik özelliğe kavuştu.


E- okuyucu pazarının Amazon ve Barnes&Noble gibi önde gelen isimlerinin yeni e-okuyucu cihazlarını 150 doların altında satışa sunduğu şu günlerde, Sony de e-okuyucu ailesini baştan aşağı yeniledi. Pocket, Touch ve Daily gibi sürümlerin yer aldığı Sony’nin yenilenmiş serisi, geliştirilmiş optik dokunmatik ekranlar, E Ink Pearl ekranlar sayesinde arttırılan sayfa çevirme hızı ve daha ince alüminyum kasaya sahip.

Bunların yanı sıra yeni Reader serisinin güncellenen Daily sürümü WiFi özelliği ile geliyor. Serinin diğer iki ürünü Pocket ve Touch modellerinde ise kablosuz bağlantı desteği bulunmuyor. Serinin yenilenmesiyle birlikte Pocket sürümü 179 dolar, Touch sürümü 229 dolar ve Daily sürümü ise 299 dolardan satışa çıkacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun