Genel 12 KASIM 2008 / 09:20

Sony Ericsson'un yeni hoparlörleri Walkman'den daha fazla dikkat çekiyor

W705 walkman telefonlar ile birlikte tanıtılan MBS-900 hoparlör serisi beğenildi.

W705 walkman telefonlar ile birlikte tanıtılan MBS-900 hoparlör serisi beğenildi.


Sony Ericsson'un yeni Walkman'leri hem kamera hem de telefon olarak kullanılabiliyor. Sony Ericsson'un piyasaya sunduğu W705 de Wi-Fi desteği bile var. Bu sayede kullanıcılar istedikleri her an şarkı ve Youtube videoları indirebiliyor. Bunun dışında TrackID SensMe müzik algılama uygulaması, sarsıntı kontrolü gibi özelliklere de sahip. Aynı zamanda telefon olarak da kullanılabilen Walkman'in 3.2 megapiksel kamerası ve 5.7 santim büyüklüğünde ekranı bulunuyor.


Yuvarlak tasarımıyla dikkat çeken MBS-900 hoparlörün kablosuz ses sistemi, yüklenen tüm ses içeriğini alarak telefonun ufak hoparlöründen çok daha iyi hizmet sunuyor. Bluetooth aracılığıyla Walkman'e yapılan bağlantı, yuvarlak gövdeden 2.1 ses sistemine erişim sağlıyor. Ünitenin fiyatlandırması hakkında henüz bilgi verilmiyor. Sony Ericsson ürünü 2009'da satışa çıkarmayı planlıyor.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun