Genel 04 EYLÜL 2009 / 11:52

Sony Ericsson'a EISA Ödülü

Sony Ericsson Walkman telefon W995 Avrupa’nın en iyi müzik telefonu seçildi.

Sony Ericsson Walkman telefon W995 Avrupa’nın en iyi müzik telefonu seçildi.


Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen törenle sahiplerine ulaşan EISA Ödülleri’nde Sony Ericsson Walkman telefon W995, Avrupa’nın En İyi Müzik Telefonu seçildi. Geliştirilmiş video performansı ve Media Go özelliğiyle, Sony Ericsson Walkman telefon W995 Türkiye’de çok yakında satışta olacak.

EISA 19 Avrupa ülkesinden gelen 50 ses, mobil elektronik, video ve fotoğraf dergisi üyeliği ile Avrupa'nın en büyük editoryal multimedya organizasyonu olma özelliği taşıyor. Her yıl Haziran ayında tüm EISA dergi müdürleri bir tüm yıl boyunca dergilerinde yayınlanan ürünler arasında her kategorinin en iyilerini belirlemek üzere bir araya geliyor.  Kazanan ürünler; yüksek kalite ve yaratıcı özellikler arayan müşterilerin takdir edeceği ileri teknoloji, tasarım gibi kriterler baz alınarak belirleniyor. Değerlendirmede öncelik verilen en önemli 6 kategoriyi ise; Cep Telefonları, Ses, Video, Ev Sinema Sistemleri ve Otomobil Elektronikleri oluşturuyor.

Bu yıl EISA Ödülleri’nde Avrupa’nın En İyi Müzik Telefonu seçilen Sony Ericsson Walkman telefon W995 video özellikleri ve Clear Audio deneyimiyle multimedya çılgınlarını hedefliyor. 2.6 inç genişliğinde görütüleme ve 240x320 çözünürlüklü ekranıyla kaliteli bir izleme deneyimi sunuyor. W995 Sony Ericsson Walkman telefon özelliklerinin yanı sıra hareketli kontrol, Turbo 3G ve Wi-Fi özelliklerini de taşıyor. Media Go programı ile bilgisayarınızda yüklü herhangi formattaki video, müzik ve fotoğrafı zahmetsizce telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca, internet üzerindeki paylaşım sitelerinden de istediğiniz medya içeriğini anında yükleyerek modelin 2.6” ekranında evinizdeki televizyon kalitesinde seyredebiliyorsunuz.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun