Genel 22 EKİM 2009 / 09:30

Sony'den yeni VAIO X serisi

Yeni VAIO X Serisi, yalnızca 780 gr'lık ağırlığı ve 13,9 mm'lik inceliği ile mobil yaşamda kolaylık sağlıyor.

Yeni VAIO X Serisi, yalnızca 780 gr'lık ağırlığı ve 13,9 mm'lik inceliği ile mobil yaşamda kolaylık sağlıyor.


VAIO'nun özellikle iş dünyasının stil sahibi üyelerine yönelik geliştirdiği yeni X Serisi, göz alıcı tasarımı, performansı, dayanıklılığı, 13,9 mm'lik inanılmaz inceliği ve en önemlisi de hafifliği ile çalışma hayatının zor koşullarını kolaylaştırıyor. Karbon fiber alaşımı sayesinde oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan X Serisi, alüminyum kaplamalı klavyesiyle de hem rahat bir kullanım sağlıyor hem de şıklığıyla göz dolduruyor.

Yeni seri, dahili 3G modemi sayesinde, Wi-Fi erişim noktasından uzakta bile olsa, GSM operatörlerinin desteklediği bölgelerde, 7.2 Mbps'ye kadar 3G HSPA mobil ağı üzerinden internete erişebiliyor.

Kasım ayı itibariyle satışa sunulacak olan VAIO X serisinin Sony Eurasia tarafından tavsiye edilen taksitli son kullanıcı fiyatı 3.199 TL + KDV...

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun