Genel 08 OCAK 2010 / 10:42

Sony'den yeni bir eğlence konsepti

Sony'nin sunduğu Monolithic Design konsepti, zengin içerikli bir dünya yaratıyor.

Sony'nin sunduğu Monolithic Design konsepti, zengin içerikli bir dünya yaratıyor.


Monolithic Design konsepti ile uyumlu bir tasarıma sahip olan yeni Blu-ray Disc oynatıcılar, yüksek kaliteli malzemelerin bileşimi ve güzel yüzey görünümleriyle oturma odalarına şık ve minimalist bir görünüm kazandırıyor. Yeni Blu-ray Disc oynatıcı yelpazesi, yeni BRAVIA TV'ler ve Ev Sineması sistemleri ile kesintisiz ve eşsiz bir ev eğlence deneyimi yaratmak için kolayca bütünleşiyor.

Sony'nin BDP-S770 gibi yeni Blu-ray Disc oynatıcılarında bulunan dahili Wi-Fi desteği sayesinde internete kolayca bağlanarak sunulan geniş online içerik ve servis seçeneklerini oturma odasının rahatlığı içinde keşfetmek mümkün. Ayrıca BRAVIA Internet Video ile ücretsiz videolar dünyasını ve Dailymotion gibi pek çok paylaşımlı internet sitesini de keşfetme seçeneği ile bu dünya daha da genişliyor.

BDP-S770 Blu-ray Disc oynatıcıda da bulunan IP İçerik Gürültüsü Giderme (IP Content Noise Reduction) özelliği, düşük çözünürlüklü videonun keyfini büyük ekranlı TV'de de çıkarabilmek için daha keskin kenarlı görüntüler ve daha çarpıcı renkler elde ederek resim kalitesini iyileştiriyor.

BDP-S770 Blu-ray Disc oynatıcı, 3D özellikli bir TV'de Blu-ray 3D filmleri oynatmak için tam anlamıyla hazır durumda. Sony'nin yarattığı 3D dünyası, gerçekçi bir derinlik ve canlı Full HD 3D görüntüleri yaratmak için 200 Hz teknolojisinin yüksek çerçeve hızını ve Active Shutter gözlükleri kullanıyor.

3D'de çekilen filmlerin ve konserlerin sayısının artması ve BRAVIA LX900 gibi son 3D teknolojisini sunan yeni TV'lerle birlikte, izleyiciler oturma odalarında kendilerini gerçek anlamda aksiyonun ortasında hissedecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun