Genel 13 MAYIS 2010 / 06:51

Sony'den suya sabuna dokunan Walkman

Sony'nin suya dayanıklı Walkman NWZ-W250 serisi yağmurda koşarken, hatta duş alırken bile kullanılabiliyor.

Sony'nin suya dayanıklı Walkman NWZ-W250 serisi yağmurda koşarken, hatta duş alırken bile kullanılabiliyor.


Haziran 2010 itibariyle satışa sunulacak olan yeni Sony Walkman NWZ-W250 serisi, günümüz aktif hayat tarzı için tasarlanmış bir MP3 çalar. Aynı zamanda Sony'nin ilk kablosuz MP3 çaları olarak da öne çıkan Sony Walkman NWZ-W250 serisi, çok yoğun spor aktiviteleri sonrasında oluşan ter ya da yağmur damlası gibi ıslanmalara karşı koruyucu görevi üstleniyor. Cihaz, egzersiz sonrası musluk altında durulanabiliyor. Daha da abartmak isteyenler için egzersiz sonrası duş alırken de Walkman keyfine devam etmek mümkün.

Zevkinize göre 4 farklı renk alternatifi

Cihaz dört farklı sportif renk seçeneği, hafif ve kulaklık kablolarının birbirine dolanmasını önleyen hepsi birarada tasarımı sayesinde kullanıcıyı yavaşlatabilecek her şeyi ortadan kaldırıyor. Sony'nin tek dokunuşla kontrol sağlayan ZAPPIN teknolojisi yüklediğiniz tüm parçaları sizin için tarıyor, hatırlatıcı olması amacıyla parçalardan kısa bölümler çalıyor ve o anda gerçekten dinlemek istediğiniz doğru şarkıyı sizin için hemen buluyor.

3 dakikalık şarj ile 90 dakika müzik dinleyin

Sadece 3 dakika hızlı şarj olanağı ile Sony Walkman NWZ-W250'yi şarj etmeniz yeterli oluyor. Bu 3 dakikalık şarj, 90 dakikalık müzik dinleme zamanı sunuyor. Tam şarj edilmiş pille 11 saat boyunca kesintisiz müzik dinlemek mümkün.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun