Genel 08 OCAK 2009 / 14:20

Sony'den etkileşimli sosyal ağ platformu

Sony Electronics, yeni etkileşimli sosyal ağ sitesinin beta testini CES 2009 ile birlikte başlatıyor.

Sony Electronics, yeni etkileşimli sosyal ağ sitesinin beta testini CES 2009 ile birlikte başlatıyor.


İsmi henüz belli olmayan site Sony şirket bloglarını, videolar, fotoğraflar ve anketler içerecek. Kullanıcılar da profillerini bu sitede sergileyecek.


 


Şirket, yeni sitenin, mevcut sosyal ağ sitesi ve forumu Backstage 101’le de bağlantılı olacağını açıkladı. Sitenin popülerliğini ve faydasını test etmenin bir yolu da CES bağlantısı olacak. Sony, sitede CES’teki en son ürün duyuruları ve şov etkinlikleri ile ilgili bilgiler vereceklerini belirtti.


 


Sony sözcülerinden biri “Şirket, siteye daha fazla avatar, şirket blogcusu ve yeni özellikler eklemek istiyor. Kullanıcılar, ay sonunda profil ve fotoğraf ekleyebilir hale gelecek. Bu beta sürümü CES için özellikle başlatıldı” diyor.


 


http://electronicsblog.sel.sony.com/

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun