Genel 09 ŞUBAT 2010 / 09:17

Sony bellek kartı yelpazesi genişliyor

Sony, bellek kartı yelpazesine SD ve microSD modellerini ekliyor.

Sony, bellek kartı yelpazesine SD ve microSD modellerini ekliyor.


 

Sony, bellek kartı ürünlerini özel donanım ve yazılımlarla SD ve microSD kullanıcılarına kadar genişletiyor. Sony'nin sunduğu ürünler arasında, HD video kaydı için Class 4 veri transfer hızı, silinmiş veya zarar görmüş dosyaları kurtaran ücretsiz yazılım ile müzik ve resimleri slayt gösterisinde birleştiren x-Pict Story yazılımı yer alıyor.

Sony'nin yeni kartları donanımlardan iyi bir sonuç almak için gerekli performansı sağlayacak özelliklere sahip. Class 4 veri transfer hızı, küçük dijital kameraların ve kameralı telefonların gelişmiş fonksiyonları ile baş edebilmek için, güvenilir HD video kaydı ve yeterli hız anlamına geliyor. Bütün kartlar darbelere dirençli ve -25C° +85C° arasındaki sıcaklıklara dayanabiliyor. Ayrıca kartlar kolayca yeniden dönüştürülebilir, daha az plastik içeren, ağırlığı ve hacmi azaltılmış özel paketlerde sunuluyor.

Sony SD/SDHC ve microSD/SDHC kartlar, ücretsiz olarak yüklenebilen ‘Dosya Kurtarma' yazılımı sayesinde zarar görmüş veya kaza ile silinmiş olan fotoğrafların, videoların ve müzik dosyalarının geri kazanılmasına imkan tanıyor. Slayt Şov için seçilen müzikleri resimlerle birleştirmeyi sağlayan kolay kullanımlı x-Pict Story de ücretsiz olarak yüklenip kullanılabiliyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun