Genel 23 EYLÜL 2010 / 14:59

Sonunda bu da oldu, Avea konuştukça üste para verecek!

Tek seferde 30TL yükleyen Mobil Öğrenci tarifeliler, konuştukça her dakika için 1 kuruş kazanacak.

Tek seferde 30TL yükleyen Mobil Öğrenci tarifeliler, konuştukça her dakika için 1 kuruş kazanacak.


Avea, Mobil Öğrenci Tarifesi’ni kullanan abonelere yeni bir fırsat sunuyor. Tek seferde 30TL yükleyen Mobil Öğrenci tarifeliler, aynı tarifeden kişilerle bin dakika ücretsiz konuşmanın yanında konuştukça her dakika için 1 kuruş kazanıyor.

KAZAN yazıp 3030’a kısa mesaj gönderen ve sonrasında tek seferde 30TL yükleyen Mobil Öğrencili Avealılar, bir ay boyunca bin dakika ücretsiz konuşurken her dakika için de ekstra 1 kuruş kazanıyor. Her 100 dakika ücretsiz konuşma tamamlandığında da Avea’lıların hattına 1TL yükleniyor.

Kazandığın TL’leri istediğin gibi kullan

Kazanılan TL’ler ile istenen yöne konuşmak, avantajlı SMS paketlerini almak, SMS atmak veya internet paketi gibi tüm Avea hizmetleri için kullanılabiliyor. 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerli olan bu tekliften yararlanmak için sadece Mobil Öğrenci Tarifesine geçip kampanyaya kayıt olmak yeterli.

Mobil Öğrencililer, KAYIT yazıp 1111'e göndermeleri durumunda, -1 kuruş teklifinin yanı sıra, sadece 20 TL yükleyerek 30 gün boyunca her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşuyorlar ve 10 saniyenin altındaki kısa konuşmalarında her yöne sadece 10 kuruş ödüyorlar.