Genel 27 EKİM 2008 / 15:41

Software AG kullanıcılarını yenilik dünyasına çağırıyor

Software AG her yıl düzenlediği kullanıcı konferansı “Innovation World” (Yenilik Dünyası) etkinliğini 3 - 5 Kasım tarihleri arasında ABD’nin Miami kentinde gerçekleştirecek.

Software AG her yıl düzenlediği kullanıcı konferansı “Innovation World” (Yenilik Dünyası) etkinliğini 3 - 5 Kasım tarihleri arasında ABD’nin Miami kentinde gerçekleştirecek.


Bu yıl yedincisi yapılacak olan konferansın kapsamı biraz daha genişletilmiş ve webMethods, CentraSite, Adabas ve Natural kullanıcılarının da ihtiyaçlarına yanıt verecek hale getirilmiş. Innovation World 2008’e dünyanın her yerinden 4.000 Software AG kurumsal müşterisi katılacak. Katılımcılar, iş performansını artırmada bilgi teknolojilerinin nasıl kullanılabileceğine dair “olanakları keşfedecekler”. Konferans süresince, servis odaklı mimari (SOA), iş süreçleri yönetimi (BPM), kurumsal entegrasyon, uygulama modernizasyonu ve veri yönetimi konularında kazandıran stratejiler ve en iyi uygulamalar ele alınacak. Bu kapsamda, Software AG ürün müdürleri ve/veya BT yöneticilerinin yönetiminde 40 oturum gerçekleştirilecek. Etkinlik kapsamında Software AG CEO’su Karl-Heinz Streibich, Software AG Ürün Müdürü Dr. Peter Kürpick, Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, Software AG müşterisi olan AutoTrader.com’un ürün müdürü Dan Crowe, Satyam Computer Services Başkan Yardımcısı ve Danışmanlık ve Kurumsal Çözümler Yöneticisi Joseph Lagioia da birer konuşma yapacaklar. Gartner’dan Frank Kenney ve AMR Research’den Ian Finley gibi tanınmış analistler, BT’deki gelişmeler üzerine görüşler sunacaklar.


 


Genel Oturum programının ana odak noktası, “yenilik” yapmaya ve ondan yararlanmaya yönelik stratejiler olacak. Konferans kapsamında, 2008 Software AG Müşteri Yenilikleri Ödülleri de sahiplerini bulacak. Katılımcılar ayrıca, piyasaya yeni sürülen CentraSite ActiveSOA ve webMethods Insight gibi yeni Software AG teknolojilerini ilk elden incelemek üzere Çözüm Salonu’nu ziyaret edebilecekler.


 www.InnovationWorld2008.com