Genel 03 EKİM 2011 / 11:30

Software AG’den, Finans Sektörüne Yönelik Yenilikçi Çözümler

İnterpromedya tarafından düzenlenen Bilişim Zirvesi ICT Summit Eurasia 2011, Software Ag’nin finans sektörüne yönelik çözümlerine ev sahipliği yapacak.Software AG IDS Scheer Danışmanlık ve Hizmetler Direktörü Çağrı Tolga Avşar, etkinliğin son günü olan 5 Ekim’de Bölgesel Finans Çözümleri Konferansı’nda , bankacılıkta mevcut trendler ve karşılaşılan zorluklardan yola çıkarak iş süreçlerinin gücünün nasıl ortaya çıkarılabileceği konusunu anlatacağı ”Bankacılıkta İş Modeli Odaklı Teknoloji Kullanımı” temalı bir konuşma ve sunum yapacak.

Aynı gün içinde, Çağrı Tolga Avşar “Türk Bankacılığının Teknolojiyle İmtihanı” adlı panele de katılımcı olarak katılacak.

5 Ekim’deki Bölgesel Finans Çözümleri Konferansı programı için http://www.bilisimzirvesi.com.tr/11/bolgesel-finans-cozumleri-konferansi adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun