Genel 03 MART 2011 / 17:05

Softtech iPadWall ile dikkat çekiyor

CeBIT Bilişim Eurasia fuarında 2. salonda bulunan İş Bankası kuruluşu olan SofTech standında ziyaretçilerin beğenisine sunulan iPadWall dikkat çekti. Bizler de SoftTech standında detaylı bilgiler edindik.[caption id="attachment_20688" align="alignnone" width="455" caption="SoftTech Mobil ve Etkileşimli Uygulamalar Yöneticisi Atınç Akçayöz (solda) ve Mobil ve Etkileşimli Uygulamalar Ekip Lideri Başak Arkan"][/caption]

Bünyesinde 600 yazılım mühendisi bulunduran şirket, esasen İş Bankası için bankacılık uygulamaları üretiyor. Bunun yanında CRM çözümlerini Anadolu Sigorta'ya sunan Softtech, yeni projesi Liman otomasyon sistemiyle farklı bir alanda kendini deniyor.CeBIT'te söyleşi şansı yakaladığımız Mobil ve Etkileşimli Uygulamalar Yöneticisi Atınç Akçayöz, Mayıs ayında iPad uygulamasının 2.0 sürümünü piyasaya sürmeyi hedeflediklerini ifade etti. Yeni sürümde daha fazla görselli ve eğlenceli bir arayüz ortaya çıkacağını müjdeleyen Akçayöz, birçok üniversite için akıllı kart sistemleri geliştirdikleri ifade etti.Sağlık sektörü için de çalışmaları sürdüğünü ifade eden Akçayöz, bankalarda kullanılmak üzere yüz tanıma sistemleri üzerinde çalıştıklarını aktardı.Stantta bulunan iPad duvarında 70 iPad ile oyunlar oynatan Softtech, bu projenin dünyada bir ilk olduğunu ifade ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun