Genel 06 EKİM 2011 / 14:28

SoftTech’ten farklı teknolojik yazılım çözümleri CeBIT'te

SoftTech, geliştirdiği yeni yazılım çözümlerini CeBIT’te tanıtacak. Bu yeni yazılım çözümleri arasında yer alan Mobil NFC ödeme sistemi, temassız ödeme işlemleri sayesinde şifre girilmesine gerek kalmadan gündelik hayatta kullanılan objelere taşınıyor. İnterpromedya’nın 2010 yılı için gerçekleştirdiği Bilişim500 araştırmasının sonuçlarına göre SoftTech’in ilk 500 bilişim firması arasında 85’inci sırada yer aldığını ifade eden SoftTech Genel Müdürü Levent Berkman, şirketin aynı araştırmada, sektörel yazılım şirketleri sıralamasında da beşinci sırada yerini aldığını söyledi.

CeBIT’te yeni ürünlerle yer aldıklarını ifade eden Berkman, “Bankacılık, liman otomasyonu, gayrimenkul portföy yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, akıllı kart, akıllı kalem, mobil, sağlık, doküman, yazışma ve süreç yönetimi gibi birbirinden farklı alanlarda, yeni projeler üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

SoftTech’in CeBIT’te ortaya koyacağı bir yenilik Elektronik ve Fiziksel Arşiv Yönetimi (EFAY) olacak. Bu ürün, arşiv yönetimi konusunda pratik çözümler ortaya koyuyor. SoftTech’in tanıtımını yaptığı bir diğer ürün ise liman otomasyon sistemi olan Gullseye olacak. Gullseye, limanda ihtiyaç duyulabilecek her türlü süreç yönetimi ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte bir ürün.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun