Genel 27 AĞUSTOS 2010 / 13:13

Skype Ramazan'da büyük sürpriz peşinde

Skype Ramazan'da evlerin kapısını rastgele çalarak insanların sevdikleriyle erkenden bayramlaşmalarını sağlayacak.

Skype Ramazan'da evlerin kapısını rastgele çalarak insanların sevdikleriyle erkenden bayramlaşmalarını sağlayacak.


Skype, Ramazan ayı dolayısıyla evlerin kapısını rastgele çalarak insanların sevdikleriyle erkenden bayramlaşmalarını sağlayacak. 31 Ağustos - 7 Eylül tarihleri arasında İstanbul, Ankara, Antalya ve Konya'da evleri ziyaret edecek olan Skype ekipleri, Ramazan'da Skype aracılığıyla aile ve arkadaşlara ulaşmanın ne kadar kolay olduğu konusunda bilgilendirme yapacak.

31 Ağustos'tan 7 Eylül'e kadar her gün 13.00 - 17.00 saatleri arasında rastgele seçilen evlere yapılacak olan ziyaretler, İstanbul, Ankara, Antalya ve Konya'da gerçekleştirilecek. Ziyaret edilen evlerde yaşayan ev halkına, Skype'ın sunduğu avantajları ve uzakta yaşayan yakınlarına Skype aracılığıyla nasıl kolayca ulaşabilecekleri anlatılacak.

Skype ekipleri ayrıca, Skype'la daha önce tanışmamış olan kişilere Skype'ı nasıl kullanabileceklerini de gösterecek.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Skype Orta Doğu ve Afrika Direktörü Rouzbeh Pasha "Ramazan insanlara uzakta bulunan yakınlarıyla iletişime geçmek için hem bir fırsat yaratıyor hem de farklı bir motivasyon kaynağı oluşturuyor. Yerel değerlere saygı duyup sahip çıkarak, Ramazan ayında daha anlamlı hale gelen Skype fırsatlarını insanların evlerine ulaştırmak istedik. Ziyaret edilen evlerdeki kişiler bu ziyaretler sırasında, Skype'ın sesli ve görüntülü arama seçeneklerini kullanarak sevdikleriyle erkenden bayramlaşabilecekler. Bu yolla insanların en azından Ramazan ayı içerisinde mesafe, zaman ya da maliyet gibi engelleri düşünmeden aramalarını gerçekleştirebilmelerine küçük de olsa bir katkı sağlayabilmek istiyoruz." dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun