Genel 30 ARALIK 2010 / 07:27

Skype'la görüntülü konuşma resmen iPhone'da

Bedava görüntülü konuşma imkânı veren program şu anda iTunes'da indirilmeyi bekliyor.

Bedava görüntülü konuşma imkânı veren program şu anda iTunes'da indirilmeyi bekliyor.


Dünya çapında internet üzerinden bedava görüşme imkânı veren Skype, iPhone, iPod touch ve iPad'lerde kullanılabilir hale geldi. Skype'la dünyanın herhangi bir yerindeki (ister bilgisayar, ister mobil cihaz) Skype kullanıcısı ile anlık mesajlaşma ve arama yapabiliyorsunuz.

iTunes'da bedava indirilmeye uygun durumdaki programla Skype kullanıcısı olmayan kişileri de doğrudan telefon rehberinden seçerek arayabiliyorsunuz. Daha sonra yapılan görüşme ve yazılı mesajları telefonda saklayabiliyorsunuz. Son sürümle 3G üzerinden görüşmeler yapılabiliyor.

Henüz programda Türkçe desteği bulunmuyor.

Tabii son sürüm Skype kullanmak için iPhone 3G, 3GS, 4 ile iPad ve dördüncü nesil iPod touch gerekiyor. Programı indirmek ve detaylarını öğrenmek için http://itunes.apple.com/us/app/skype/id304878510?mt=8# adresini kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun