Genel 18 MART 2010 / 13:24

Skype'den WiFi haftasonu ücretsiz

Skype önümüzdeki haftasonu boyunca, 100 binden fazla WiFi noktasından ücretsiz bağlantı sunacak.

Skype önümüzdeki haftasonu boyunca, 100 binden fazla WiFi noktasından ücretsiz bağlantı sunacak.


Skype, yeni hizmeti Skype Access'in lansmanını kullanıcılarıyla paylaşmak amacıyla 20-21 Mart tarihleri arasında Türkiye dahil olmak üzere tüm dünyada 100 binden fazla WiFi noktasında ücretsiz bağlantı hizmeti sunacak.

Kullanıcıların dünya çapındaki kafe, otel ve havaalanlarındaki WiFi bağlantı noktalarından faydalanarak internette rahatça gezinebilmeleri, e-posta alıp gönderebilmeleri ve Skype'tan Skype'a ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilmeleri amacıyla, kullanıcılara Skype Kontörlerini kullanarak dakika başına ödeme yapma imkanı sunan Skype Access, 20 Mart Cumartesi günü saat 02.00'den, 22 Mart Pazartesi saat 01.59'a kadar tüm dünyada ücretsiz olarak kullanılabilecek. Bu hizmetten faydalanabilmek isteyenlerin Skype Access uyumlu bir ağa bağlanmaları ve Skype'ın güncel sürümünü kullanıyor olmaları yeterli.

Skype ayrıca, British Airways'in grevinden etkilenen yolculara özel olarak, ücretsiz WiFi bağlantı hizmetini İngiltere'deki tüm havaalanlarında 22 Mart Pazartesi günü saat 23.59'a kadar uzatacak. İngiltere'deki herhangi bir havaalanında mahsur kalan kullanıcılar, ücretsiz olarak internete bağlanarak işlerini yürütebilecek, tatil rezervasyonlarını yapabilecek veya aileleriyle Skype üzerinden ücretsiz video görüşmeleri gerçekleştirebilecekler.

Skype uyumlu WiFi ağlarının tam bir listesi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun