Genel 03 MART 2009 / 13:16

Siz oynayın, kazanın, o yıkasın, kurulasın

Siemens Ev Aletleri, Zeolit Kurulama Teknolojili bulaşık makinesi için advergame ve mikro site ile tanıtıyor.

Siemens Ev Aletleri, Zeolit Kurulama Teknolojili bulaşık makinesi için advergame ve mikro site ile tanıtıyor.


 


Siemens Zeolit Kurulama Teknolojili jetMatic serisi bulaşık makineleri için hazırlanan “Zeo The Hero” adlı oyuna http://zeolit.siemensevaletleri.com adresinden ulaşılabiliyor. Oyunu başarıyla tamamlayan bir kullanıcı Siemens Jetmatik Zeolit Kurulama Teknolojili bulaşık makinesi sahibi olacak. Sitede aynı zamanda Siemens’in bu teknoloji ile ürettiği bulaşık makinesi ile ilgili merak edilen bilgilere ulaşılabiliyor.


Nexum Creative tarafından hazırlanan oyunda Zeolit minerali kullanan yeni Siemens bulaşık makinelerinin özellikleri eğlenceli bir yol ile tanıtılıyor.  Web sitesinde oyuna katılanlar,  oyunun sevimli karakteri olan Zeo The Hero ile bulaşık makinesinin önce üst kısmındaki bulaşıkların üzerindeki damlaları, sonra da alt kısımdaki bulaşıkların üzerindeki damlaları toplamaya başlıyorlar.


En kısa sürede damlaları toplayan ve böylece de bulaşıkları en kısa sürede kurutmuş olan bir oyuncu ödül olarak Zeolit Kurutma Teknolojili bulaşık makinesi olan JetMatic kazanacak. 13 Mart tarihine kadar oynanabilecek oyuna katılım ücretsiz.


Silikat minerallerinin tür bakımından en zengin ailelerinden olan Zeolit, doğada farklı biçimlerde bulunuyor ve su yumuşatma veya kurutma işlemlerinde katalizör olarak kullanılabiliyor.