Genel 15 TEMMUZ 2010 / 08:44

Sıvı dökülse de bana mısın demiyor

Lenovo'nun ThinkPad serisinin dokunmatik ekranlı T410s'i sıvıdan etkilenmiyor.

Lenovo'nun ThinkPad serisinin dokunmatik ekranlı T410s'i sıvıdan etkilenmiyor.


Özellikle iş amaçlı kullanım için kullanıcıların tercihi olan ThinkPad serisinin yeni dokunmatik ekranlı modeli piyasaya sürüldü. Yeni T410s yeni ekranıyla dikkat çekiyor. Ekran hem dokunmatik hem de 180 derece yatabiliyor.

Lenovo ThinkPad'de 128 GB'lik SSD sabit disk bulunuyor. Bu dizüstü bilgisayara verileri daha hızlı aktarma ve yüksek enerji tasarrufu getiriyor. Lenovo'dan gelen bilgiye göre dünyanın en ince optik sürücüsüne sahip olan bilgisayar 1,77 kg ağırlığında olmasıyla dikkat çekiyor.

T serisi dizüstü bilgisayar modellerinde yer alan Intel Core vPro teknolojisi sayesinde, istenildiği takdirde otomatik ve akıllı bir biçimde performans arttırılabiliyor ve bu sayede kullanıcının iş yükünün dengelenmesine yardımcı olunuyor.

Bilgisayar Windows 7'nin nimetlerini de fazlasıyla kullanıyor. Bu sayede çok hızlı açlıp kapanabilen bilgisayarda sıvı dökülmelerine karşı önlem de bulunuyor. Her hangi bir sıvı döküldüğünde su tahliye kanallarıyla sisteme zarar vermeden kaza bertaraf edilebiliyor.

Detaylı bilgi için www.lenovo.com.tr adresine başvurulabilir.